Wstępniak

Stronka została stworzona na potrzeby Rolexa, ale Rolex jej nie chciał, więc sam tu sobie stukam od czasu do czasu 🙄 Der Witz ist – stronka ma wyższe authority od sześcioletnich stronek na blogspocie – zasięg jest wobec tego większy, bo WP lepiej pozycjonuje. W sierpniu 2008 zaciął się blog wychodźstwo – udławił się na nadmiernej ilości kategorii – dając dodatkowy powód do kontynuacji niniejszego bloga.

Wzorować się tu będziemy na upartej konsekwencji cwanej gapy, o którym portal Onet pieje: “Absolutny rekordzista. Prowadzi swój blog już 4 lata i 4 miesiące i przez ten czas nie opuścił ani jednego dnia.”

– Paszport to nie karta wędkarska czy legitymacja klubu golfowego – powiedział Życiu Czarnecki.- Przy całym szacunku dla Polaków z Ameryki nie potrafię zaakceptować ich pretensji. Zapłacenie raz na 10 lat 100 dolarów za paszport nie jest rujnującą kwotą.

Następnym wzorem do naśladowania będzie salonik 24. Znajduje się on obecnie w październiku 2008 tuż ponad poziomem CompuServe Anno Domini 1992 – wszystkie wpisy są czysto tekstowe – wolne od linków, odsyłaczy, odnośników i innych zbędnych śmieci.

Wiadomo przecież, że nobliści i mędrcy zazwyczaj tylko skanują do blogów powyrywane kartki z książek. Linkowanie pozostawiamy więc gówniarzerii :mrgreen:

A jak kto chce linki, to niech się sobie uda na wychodźstwo 😉

O tym blogu

Jest to z założenia dwuprzymiotnikowy blog dziękczynny i ulgowy. Objaśnienia przymiotników nastąpią zaraz po cytacie z, jak tylko poczytacie sobie konfabulacje byłego esbeka wraz z komentarzami.

Płacze esbek na onecie, bo czuje się jak w rezerwacie.

Nie będę streszczał, bo nie każdego interesują straszliwe prześladowania polityczne, jakim poddano w roku Pańskim 2007 sto pięćdziesiąt tysięcy tewusiów wraz z podobną liczbą oficerów prowadzących zanim miłosierny Trybunał Konstytucyjny nie położył temu kresu.

Objaśnienie pierwszego przymiotnika

Blog jest dziękczynny, bo wdzięczność za oszczędzenie wychodźstwu obserwowania z bliska grubej kreski nie ma granic. Wyrażam też bezgraniczną wdzięczność za rozłączęnie więzów wspólnoty z rodakami rozsianymi po świecie w czerwcu roku Pańskiego 2000.

Objaśnienie ulgowego przymiotnika

Odczuwamy niezmierną ulgę po uwolnieniu się z więzów.

diaspora

1. «rozproszenie po świecie jakiejś grupy etnicznej lub religijnej; też: grupa etniczna lub religijna żyjąca w rozproszeniu»

XHTML: W komentarzach możesz użyć tych tagów: <a href=”” title=””> <abbr title=””> <acronym title=””> <b> <blockquote cite=””> <cite> <code> <del datetime=””> <em> <i> <q cite=””> <strike> <strong>
😀 :D 🙂 :) 😦 :( 😮 :o
😯 :shock: 😕 :? 😆 :lol:
😡 :x 😛 :P 😳 :oops: 😥 :cry: 👿 :evil: 😈 :twisted:
🙄 :roll: 😉 :wink: ❗ :!: ❓ :?:
💡 :idea: ➡ :arrow: :mrgreen: :mrgreen: 😐 :|

Reklamy

19 uwag do wpisu “Wstępniak

 1. siedemnaste województwo.

  Syndrom F92: rodzice na anglosaksach, a dzieci w ….

  Niewątpliwym osiągnięciem naszej Republiki Bananowej jest doskonałe opanowanie techniki gnojenia własnych obywateli, sprawnego wykopywania uciekających Polaków i wydajnego zniechęcania emigrantów do powrotu.

  via OTO POLSKA BLOG: POLITYKA, KULTURA, GOSPODARKA, SPOŁECZEŃSTWO, NAUKA, EMIGRACJA, KLER, SYF, Oto, Polska, Oto-Polska, Polski, Polskie, Polskiego, Polacy, Polak, Polsce, BECIKOWE, EMERYTURA, EMIGRACJA, ESTETYZM, EURO2012, GALERIA, POLSKIEGO SYFU, GOD PERVER.

  Polubienie

 2. >> Blog jest dziękczynny, bo wdzięczność za oszczędzenie wychodźstwu obserwowania z bliska grubej kreski nie ma granic. Wyrażam też bezgraniczną wdzięczność za rozłączenie więzów wspólnoty z rodakami rozsianymi po świecie w czerwcu roku Pańskiego 2000.<<

  ?????????????????????????????????????????????????

  ?

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s