Komentowanie do szuflady WSI

Komentarze bez RSS, bez trackbacks i z tagiem a rel="nofollow" są dziś z definicji nieczytelne nie tylko dla wyszukiwarek, ale i dla szarych czytelników.
<a rel="nofollow" href="fid,194,fullText,0,pid,5384719,sort,0,tid,160440,view,temat.html,nowa_wiadomosc.html"><img src="http://i.wp.pl/a/i/forum/btn_odpowiedz.gif" border="0" alt="odpowiedz" /></a>
Patrzę na opinie Krupińskiego i zastanawiam się, czy warto je przeformatować na klikalne wyszukiwalne wpisy blogowe z RSS. Wprawdzie forum Wirtualnej Polski jest kompletnie nienawigowalne  ale użycie Press This upraszcza proces blogowania do dwóch kliknięć. Tyle, że skórka niewarta wyprawki z powodu kilku szkolnych prościutkich błędów pana Krupińskiego:

zakladajac ze publicznie wypowiadane slowa premiera

maja jakas wartosc (a przynajmniej powinny) – Nasze Zacpane Slonczko powinno rowniez trafic przed sad a nawet do wiezienia. Moze nie za publicznie podany fakt palenia marihuany w wieku cielecym bo tamto przestepstwo ulego zapewne przedawnieniu , ale za propagowanie narkotykow i nalogu (vide powtarzajace sie opinie cytujacetamto oswiadczenie jako dowod legalnosci nasladowania). Byc moze takie formalno-legalne postawienie sprawy zbawiloby Polske od dalszych nierzadow premiera-cpuna i uwolnilo stanowisko dla kogos w pelni sprawnego umyslowo i urzedowo.
Miroslaw Krupinski

via Wiadomości – serwis informacyjny – WP.PL. 2008-12-11

Rekord powyższy powstał automatycznie w ciągu ułamka sekundy w odróżnieniu od pracowicie wyedytowanego rekordu poniżej.

601.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,oid,2598191,sort,1,title,Odpowie-przed-sadem-za-zdjecie-z-marihuana,wid,10660085,opinie.html

Forum: Przestępczość
Opinie do: Odpowie przed sądem za zdjęcie z marihuaną

zakladajac ze publicznie wypowiadane slowa premiera

maja jakas wartosc (a przynajmniej powinny) – Nasze Zacpane Slonczko powinno rowniez trafic przed sad a nawet do wiezienia. Moze nie za publicznie podany fakt palenia marihuany w wieku cielecym bo tamto przestepstwo ulego zapewne przedawnieniu , ale za propagowanie narkotykow i nalogu (vide powtarzajace sie opinie cytujace tamto oswiadczenie jako dowod legalnosci nasladowania). Byc moze takie formalno-legalne postawienie sprawy zbawiloby Polske od dalszych nierzadow premiera-cpuna i uwolnilo stanowisko dla kogos w pelni sprawnego umyslowo i urzedowo.
Miroslaw Krupinski

2008-12-11 19:13

~miroslaw krupinski

———————————————————————

Press This

Press This is a bookmarklet: a little app that runs in your browser and lets you grab bits of the web.

Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your blog.

Drag-and-drop the following link to your bookmarks bar or right click it and add it to your favorites for a posting shortcut.

stawianie sprawy na glowie

ref: „Jak dodały źródła, jest jednak ogólna zgoda, w tym Dublina, na zapis, że irlandzki rząd zobowiązany jest do „poszukiwania ratyfikacji Traktatu z Lizbony (czyli powtórzenia referendum) do końca kadencji obecnej Komisji Europejskiej”, tak „by traktat wszedł w życie przed końcem 2009 roku”.
——————————————————————————–
To nie Irlandia ma zmienic zdanie w kolejnych referendach przeprowadzanych do czasu az ulegnie tylko UE proponowana konstytucje i przepisy wykonawcze Traktatu – aby staly sie czytelne, zrozumiale i zachecily wszyskich do podpisania sie pod nimi. Nie wystarczy w Radzie UE zatrudniac Medrkow jak Walesa, czy marionetek jak Tusk, ktorzy nie bedac w stanie zrozumiec o co chodzi albo majac swoja wlasna pieczen do upieczenia beda podpisywac sie pod wszystkim co im podsuwaja.
Miroslaw Krupinski

via Wiadomości – serwis informacyjny – WP.PL.

Zachodzi jednak pytanie o celowości przeformatowywania pudeł – czyli wpisów forumowych bez odpowiedzi.

Opinie: 542 beta

 • 2008-12-13 15:11
  ~miroslaw krupinski

  och – to takie proste

  Polacy za wprowadzenie bezprawnej kontroli granicznej powinni oficjalnie zawieszac w polskiej strefie polowowej limity polowu dorszy. Zawiadamiajac o tym i o powodzie takiego postepowania Bruksele. Bo o podpisie Traktatu in blanco juz i tak w Polsce nikt poza Tuskiem nie mysli.
  Miroslaw Krupinski

  odpowiedz zgłoś do moderacji

  • 2008-12-13 15:21
   ~Johann

   Odp.: och – to takie proste

   Bezprawne kontrole??Wsydz glowe do zimnej wody!!A polska policja nie ma prawa kontrolowac niemieckich pojazdow na SWOIM terytorium,przed jego opuszczeniem??Tylko ze Polacy nie maja powodu,bo Niemcy w Polsce NIE KRADNA CZEGO SIE DA!!!!

   odpowiedz zgłoś do moderacji

   • 2008-12-15 12:20
    ~miroslaw krupinski

    cieplo… cieplo…

    Tylko to nie o polska kontrole chodzi a o niemiecka (vide tekst tematu). No a poza tym wJerywaniu rpwery kradna a nie rozdaja. Reszta OK, poza jednym – ja nie jestem na „ty” z nikim kto uzywa skarpetke na twarzy zamiast nazwiska.
    Miroslaw Krupinski

    odpowiedz zgłoś do moderacji

   • 2008-12-15 20:56
    ~Leśnik

    Ale wyrzucają co się da!

    Ale za to niemieckie łachudry wywożą masowo do polskich lasów co się da! Czyścioszki i ekologowie niemieccy.

    odpowiedz zgłoś do moderacji

Nie można zapominać, że zarówno Wirtualna Polska jak i Wirtualna Szwecja dały dupy i nie zasługują na zaufanie żadnego internauty

Serwis Polonia Wirtualnej Polski:
> „Likwidacja serwisu Polonia
> 28.01.2002
> 1 lutego Serwis Polonia Wirtualnej Polski zniknie bezpowrotnie.”

Rusza portal „Wirtualna Polonia”: „Pod koniec stycznia 2002 roku został zamknięty (ze względów ekonomicznych) Serwis Polonijny w Internecie, który był jednym z działów portalu „Wirtualna Polska” i jednym z największych źródeł o tej tematyce w Internecie. W przeddzień zniknięcia z sieci, jego redaktorzy zamieścili wywiad z inicjatorami nowego, analogicznego przedsięwzięcia w Internecie „Wirtualna Polonia”.

Głównymi animatorami uruchomionego 1 lutego w Szwecji portalu polonijnego są dziennikarz i redaktor miesięcznika „Relacje” Krzysztof Mazowski oraz przedsiębiorca Włodzimierz Kuliński.
Pomysł uruchomienia nowego portalu jest, zdaniem założycieli, w pewnym sensie wymuszony likwidacją Serwisu Polonia prowadzonego dotychczas przez portal „Wirtualnej Polski” i ma stanowić jego kontynuację pod adresem http://www.wirtualnapolonia.com/teksty.asp?TekstID=3.
Ich zdaniem nikt dotąd nie odkrył możliwości komercyjnych takiego serwisu, więc nowy portal powinien finansować się sam.

„Kurier Wileński”, 2 lutego 2002 r.”

Skoro jednak Krupiński był jednym z filarów Wirtualnej Szwecji – nie ma się co dziwić jego wyborom w materii forów. Tylko kto z dyskutantów odgadnie URL Krupińskiego ❓

poiwierdzona i zaginiona opinia nr 481

jest na mojej witrynie <…/miroslaw/opinie.htm>

Miroslaw Krupinski

via poiwierdzona i zaginiona opinia nr 481 – Polska – polityka, gospodarka, wydarzenia – Forum – WP.PL.

Nadal mnie dziwi, dlaczego Wirtualna Szwecja nie propagowała tego linku do stronki Krupińskiego.

A WP.pl wycina na potęgę nawet teksty dopuszczone

paradoks miroslaw krupinski 2008.06.09 03:33
Najbardziej paradoksalne jest ze wspomniany mlot pneumatyczny… »
Taaaaaaki pech… miroslaw krupinski 2008.05.07 07:59
Za wczesnie wpadl – za dwa trzy lata to co zrobil Fritzl zostanie… »

po czym ich rozpoznaja? (2) miroslaw krupinski 2008.04.18 01:52
Ciekaw jestem po czym tych popierajacych PO media rozpoznaja, aby… »

A tu jeden rodzynek się uchował

Prezydent versus listonosz? (13) miroslaw krupinski 2008.04.21 02:17
Szef MSZ ktory „kloci sie z prezydentem” powinien w trybie… »

Rodzynka oczywiście nie ma w Google. To już Maleszka wspomagany splogami Skubiszewskiego ma lepszą pozycję w wyszukiwarkach, choć pisał na równie ostro cenzurowanym Onecie. Okazuje, się że apel do rozsądnych i zdrowo myslących zwolenników PiS – Google Search.

Nikomu nie rekomenduję Onetu w miejsce skompromitowanej Wirtualnej Polski. Rekomenduję natomiast WordPress oraz takie fora, na których dozwala się  zamieszczać URL do swojej strony. Nie bez kozery wirtualna Szwecja przeniosła się właśnie na Word Press.

Hej, właśnie dorzucili Krupińskiego do blogroll 😆

via Jan Maria Jackowski: Lewica w lakierkach « Wirtualna Polonia.

To teraz wystarczy tylko dopisać RSS do stronki albo poprosić Maruchę o pomoc w założeniu nowoczesnego bloga.

via krupinski – TODAY – Forum – Wirtualna Polska.

Reklamy

12 uwag do wpisu “Komentowanie do szuflady WSI

 1. Nie ma czegoś takiego, jak „prawdziwa debata publiczna” na forach onetu, czy WP. Tam sie tnie wszystko, co odstaje od „mainstreamu”. Tnie po publikacji, albo (częściej) „moderuje” zawczasu. Prrzed wyborami 2005 wysłałem na onet.pl 50 komentów negatywnie mówiących o kandydacie na prezia. Były identyczne poza nazwiskiem. Te, w którycch było o Kaczyńskim, przeszły mioderację w proporcji 47/3. Te o Tusku – 1/49. Ten jedyny, który przemknął przez moderację, został skasowany po ~godzinie „z powodu naruszenia zasad regulaminu”. To jest Twoim zdaniem „prawdziwa debata”?

  Salon też zmierza w tym kierunku. Mesje Krawczyk staje sie powoli madam Krawczyk, o adminach nie wspomnę…

  via Laissez-nous faire! – smootny-clown.salon24.pl.

  Polubienie

 2. I think we have a new champion in the category “Main Navigation That’s So Far Away It’s In The Next County.” The navigation is almost 13,000 pixels from the top of the page.

  via Web Pages That Suck learn good web design by looking at bad web design — Worst Old School web sites of 2008 #1-5.

  I think I’ve fried my brain. I’ve spent an incredible amount of time over the holidays going through all the contenders for worst web sites of 2008. Here are the final categories:

  via Web Pages That Suck learn good web design by looking at bad web design Home Page.

  The 25 Worst Web Sites – PC World.

  Polubienie

 3. krupinski – Forum – Wirtualna Polska.

  Winni są Londkowicze
  Czcigodny Panie Przewodniczący
  Brzemię winy spada na barki migracji di UK. Prawie 2 procenty uprawnionych wzięło udział w głosowaniu na Premiera. W ten sposób diaspora narzuciła władzę poczciwym tubylcom.

  via Winni są Londkowicze – Polska – polityka, gospodarka, wydarzenia – Forum – WP.PL.

  Cały wątek :: Wiadomości – serwis informacyjny – WP.PL.

  Pozycja pod artykułem :: Tusk: będziemy dbać o najbiedniejszych – Wiadomości – WP.PL.
  Pudło po butach.

  Polubienie

 4. MK Pisze: Twój komentarz trafił na biurko redaktora.
  4 stycznia 2009 o 11:31
  http://blog.rp.pl/blog/2009/01/03/dominik-zdort-do-tej-samej-rzeki/#comment-78226
  http://blog.rp.pl/blog/2009/01/03/dominik-zdort-do-tej-samej-rzeki/#comment-78132

  Radze andrzejowi londynowi powieszenie na tym samym gwozdziu okularow i sumienne przeczytanie ksiazki Cenckiewicza i Gontarczyka – bo kapitana Graczyka prowadzacego Walese jego esbecka sciezka usmiercil formalnie i legalnie wczesniej zajmujacy sie beaty… ooopsss – lustracja i pokrzywdzeniem Walesy Sąd Lustracyjny ktoremu prokurator zglosil wtedy tego swiadka. No i ksiazka Cenckiewicza dopiero po jej wydaniu spowodowala cudowne zmartwychstanie Graczyka – tylko po to aby mogl dla potrzeb kolejnej nieudanej zreszta beatyfikacji Waley zaprzeczyc swoim oficjalnym raportom z lat 70tych po czym ulozyc sie na szynach tramwajowych aby wersja niewinnosci “Bolka ” byla ostatnia i niepodwazalna. Nota bene – zmartwychwstaly Graczyk przytomnie nie zaprzeczyl wspolpracy Walesy z SB i w zwiazku z tym ukladanie Graczyka na torach stracilo sens pozwalajac mu zostac wsrod zywych. Nie ma to Panie londyn jak nieudolni obroncy przywolujacy na widok publiczny skrzetnie wczesniej pogrzebane dowody winy dellikwenta. Tak trzymac : Miroslaw Krupinski

  via Blog Rzeczpospolitej.

  Polubienie

  1. Fajna numeracja opinii 😉

   Dziś przylinkuję do http://members.iinet.net.au/%7Emiroslaw/opinie.htm
   a za tydzień ta sama stronka otrzyma numer 6 http://members.iinet.net.au/%7Emiroslaw/opinie5.htm
   i będę miał broken link.

   To jest bardzo dobre rozwiązanie w celu zmylenia n-pla he he he. Gdybyż to chociaż setkami było liczone 💡 No. ale to już nie mój interes. Ja i tak używam wyszukiwarki Wirtualnej Polski i z tym galimatiasem Pana Przewodniczącego nie chcę mieć do czynienia.

   Szkoda tylko, że opublikowanie prywatnej korespondencji z drem prezesem Batorego Wyszkowskim umknęłoby wówczas mojej uwadze.

   Grunt, coby komentarzyk był na pierwszej stronie „Sprawa Wałęsy to tylko pretekst” – Wiadomości – WP.PL.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.