Streszczenia boskich FYmówek dla kobiet pracujących miast i WSI

Nie każdy ma tyle czasu, co brygada FYMa i z braku laku musi czasami zadowolić się zajawkami. Będziemy tu więc podawali skróty długachnych filipik FYMa z obrazkami, coby każda kobieta pracująca wiedziała, o czym dziś FYMy stukały. A jak salonowy ketman z Azraelem coś wyprodukuje, to też nadmienimy zezując przy okazji na całą trójcę, by mieć relatywistyczne porównanie postępów trzech flogerów.

Fry your own minds, brygado FYMa ❗

Jednak nie odczytujcie mojego polemicznego głosu jako potępienia dla Waszej inicjatywy. Broń Boże. Miejcie jednak świadomość, że jak każda inicjatywa w dziedzinie debaty publicznej, również Wasza może być poddawana krytyce i będzie

Jesteś boski

bardziej boski od Krasowskiego

2009-05-24 18:29

via Ostra biegunka – Free Your Mind: „opadając na dno z Titanikiem” – Salon24.

Related

 • ad vocem – starczyło słomianego entuzjazmu na 3 tygodnie

  31.01.2008.

  Postanowiliśmy stworzyć Advocem.net, aby pokazać i udowodnić, że w Polsce jest miejsce na odważne, niezależne, trzeźwe myślenie. Że nie jesteśmy obojętni na zdarzenia i procesy, które zachodzą w naszym kraju oraz na świecie.

  Chcemy ukazać różnorodność poglądów i idei. Piękną różnorodność, która pomoże powiększyć wiedzę, będzie intelektualnym bodźcem oraz rozwinie horyzonty Czytelnika.

  Autorzy piszący dla Advocem.net reprezentują różne środowiska. Serwis nie jest miejscem propagandy jednego tylko nurtu politycznego. Chcemy być rebeliantem wśród innych stron internetowych, który przez mnogość i różnorodność łączy, a nie dzieli.

  via ad vocem | Start.

fym

Reklamy

74 uwagi do wpisu “Streszczenia boskich FYmówek dla kobiet pracujących miast i WSI


 1. Na mocarstwowość stanowczo za wcześnie

  3 obrazki w tym jeden kolorowy. Jeden link do Rzepy. O silnym i zdeterminowanym ugrupowaniu politycznym o dużym zakresie władzy wykonawczej, czyli o takim nowoczesnym UB. Oczywiście przesłanie Friedmana jest proste: tarczy nie budiet, ale będziemy was podtrzymywać na duchu – co nie przeszkadza FYMom zrobić sobie z tego odskoczni do marzeń o potędze polskiego Gestapo. Ketman też tak przeskakiwał ni w pięć, ni w dziewięć z aktualnego tematu wiadomości onetowskich na temat swojego gotowca o Kurskich.

  W międzyczasie salonowy ketman ogląda telewizję a Azrael podlizuje się do Warzechy i łamie polskie prawo prasowe kopią Dlaczego polskie dziennikarstwo psieje. Nina bloguje ramię w ramię z Maleszką 😉 w kontroczymśtam.

  Polubienie

 2. FYM palnął „Tusk natychmiast wprowadziłby się do Pałacu Prezydenckiego”, a każdy przedszkolak wie, że to marszałek sejmu jest ewentualnym.
  Poza tym czcze gdybanie. I to ma niby być informacja alternatywna do nieinformatywnych mediów – z bykiem merytorycznym ale z kolorowymi ilustracjami 🙄
  Dowcipniej i z linkiem na ten temat tu Tusk namaszcza następcę – "jeden z was będzie nowym premierem"

  Polubienie

 3. W dzisiejszym występku FYM naruszył ojczyźniane prawo prasowe cytując Cioska o 859 literek powyżej dopuszczalnego limitu zajawki, panią Olejnik o 558 literek powyżej liczby ustawowo dozwolonej itd. etc. Brak poszanowania dla systemu prawnego 4 RP nie nastraja nas zbyt optymistycznie. Poniżej podajemy wzorcowy przykład legalnego cytowania, zmałpowany z wzorca RP przez serwery w jurysdykcjach pod tymczasowym obcym zarządem.
  Nikt nie sugeruje jakiegoś piractwa autorskiego pana FYMa. Po pierwsze FYM może być w posiadaniu praw autorskich pani Olejnik i innych. Po drugie FYM może być rezydentem Chin i korzystać z pełnej wolności słowa nieograniczanej żadnymi regionalnymi trybunałami. Po trzecie FYM może być cwaną gapą na wzór innego europosła wrocławskiego i korzystać z immunitetu. Możliwości jest więcej.
  Podkreślam tu tylko ku ogólnej przestrodze, że co wolno panu FYMowi, to nie innym kmiotkom i buraczanym trollom.
  FYmówki
  Partia rosyjska boi się osierocenia
  Wszystko wskazuje na to, że L. Kaczyński po raz kolejny, po słynnym przemówieniu w Tbilisi, dotkliwie kopnął w zad rosyjskiego niedźwiedzia. Widać to szcze…
  6 godz. temu

  Polubienie

 4. FYM skompilował dzisiaj wczorajsze wpisy koryfeuszy i zilustrował je kolorowymi obrazkami. Free Your Mind – freeyourmind.salon24.pl. Wywiązała się fajna dyskusja z Pionkiem na temat wieszania. Tylko to tagowanie pod zdechłym azorkiem * Polska * polityka * media A gdzie tag Wałęsa

  Wczoraj FYM bronił jakiegoś duchownego przed opuszczaniem o. przed nazwiskiem, ale o wieszaniu ani mru mru – tak jakby bardziej tolerancyjnie było.

  Maleszka jest zaś dziś Normal 0 21 false false false – znaczy się Łorda kopiuje :mrgreen: Nie , nie – nie zalinkuję 😉 Każdy może sobie wyguglować.

  Polubienie

 5. Dziś zamiast FYMa, który wdał się właśnie w pyskówki u kataryny by przy okazji oświadczyć publicznie, że wysłał email do kataryny :mrgreen: Pewnikiem chce do mensy tylnymi drzwiami ❗

  [Między Michnikiem a Rydzykiem] W służbie Nietykalnego
  Trudno się dziwić prezydenckiemu kapciowemu, że ot tak sobie zdzielił w twarz dwa razy od siebie starszego człowieka, a potem jakby nigdy nic schował się w samochodzie pryncypała. Nasz “symbol narodowy” przecież mógł być tego pewien – natychmiast wziął go w obronę, w sposób dla siebie typowy, kłamiąc, ubliżając od paranoików i demaskując “prowokację”.
  Stojący wokół […]
  rp, 2008, December 01, Monday

  Polubienie

 6. do Free Your Mind,

  Zacny czlowieku, czy ty w poprzednim wcieleniu byłeś cenzorem?

  Zachowujesz sie jak dziecko które zamyka oczy i mysli że nie ma juz strasznej rzeczywistości… bo się ją wytnie.

  Kiedys mnie przegoniłeś ze swojego blogu… i do dziś staram sie go omijać… Bo rozumiem, nie zyczysz sobie.

  Ale żeby tak na cudzych (bo to nie tylko tu namawiasz do eksterminacji ew. oponentów) blogach… to juz przesada.
  2008-12-02 15:01

  Polubienie

 7. Witam nowych komentatorów na moim blogu – z jednym prawdopodopodbnie się niedługo pożegnamy… ale jeszcze zobaczymy… niejaki Węgrzyn miał dużo więcej szans.

  Panie Wino – nie znoszę osobistych wycieczek – to nie jest blog galby. Jeszcze kilka takich tekstów i się pożegnamy.

  Azrael
  11 cze 07 at 22:11

  Polubienie

 8. Dziś FYM coś tam sobie chwacko pohukuje w temacie „roboli rozmaitych wykonujących wszystko bylejak.” (bylejak to taka polszczota fymowa). O walonkach nic nie ma w poście, ale zapewne będzie w komentach (komenty – to taki pokemonizm FYMa). Obrazki w normie – znaczy się sowieckie :mrgreen:
  Jeśli ten FYM taki niezadowolony, to niech sobie emigruje.

  A jeśli taki z niego chojrak, to czemu nie ma go w Inicjatywa – ‚Moja wizja Polski za 20-30 lat’

  Polubienie

 9. Как обычно, афтар удачно опубликовал! Cudzy tekst. Zamiast skomentować na http://blog.rp.pl/rybinski/2008/12/07/elita-ktora-nie-jest-elita/
  A poza tym wycinanki.

  FYmówki

  Basta!
  – Rybiński ma rację. Jego artykuł stanowi zimny prysznic
  Poufne specjalnego znaczenia

  Jako zwolennik anonimowości flogerów nie wspomnę, że FYM mógł cytować dziś samego siebie. Od jakiegoś tygodnia MR jest kandydatem nr 2 na sobowtóra FYMa.

  Polubienie

 10. FYM nie ma dziś o czym pisać, bo mu telewizor nawalił

  Moja żelazna zasada: jak nie ma o czym pisać, to należy sięgnąć do starych, komunistycznych źródeł, zawsze się sprawdza.

  via Gagarin – fryourmind.salon24.pl.

  Z wpisów FYMa właściwie nie przebija żadna pozytywna wizja Polski, żadna wyrafinowana koncepcja polityczna. Mamy właściwie totalną krytykę wszystkiego i jedno magiczne hasło „won”, które bez wątpienia, nie chwyta byka za rogi. Przyznam szczerze, że spodziewałem się po nim dużo więcej.

  Jednak nie odczytujcie mojego polemicznego głosu jako potępienia dla Waszej inicjatywy. Broń Boże. Miejcie jednak świadomość, że jak każda inicjatywa w dziedzinie debaty publicznej, również Wasza może być poddawana krytyce i będzie

  Polubienie

 11. Mało nas do pieczenia chleba – dosyłajcie szybko oryginalne tekściki za Bóg zapłać ❗

  Przypominam tylko, by przysyłać teksty dotąd niewydawane ani drukiem, ani on-line. Nie będę w tym miejscu zdradzał, czyje prace się pojawią w pierwszej, przedwigilijnej odsłonie Mniasta – niech to do końca pozostanie niespodzianką 🙂 Tyle o PO-LIS-Tomasz.

  via Free Your Mind – freeyourmind.salon24.pl.

  Polubienie

 12. O burakach ćwikłowych, którzy paradują w garniturach i recytują okrągłe formułki jak zaprogramowane automaty. Żenada. Powinno też być „buraki, które paradują”, ale jestem w dobrym nastroju, więc kartoflowi odpuszczę tym razem. Niech ma pod choinkę :mrgreen:

  via Free Your Mind – freeyourmind.salon24.pl.

  I jeszcze jedno kulturalne przypomnienie – też pod choinkę:

  Godziwym, pożądanym człowiekiem jest więc ten, który nic nie robi, ma mało pragnień, do niczego nie dąży; musi on odpowiednio organizować swoją psychikę, by zawczasu zdusić w sobie wszelkie zdrożności; stąd wypływa jałowy moralizm.
  Indywidualizm wegetacyjny jest więc zestalonym wyrazem wspakultury w polskiej umysłowości. Zasady jego są następujące:
  a. wzgarda dzieła,
  b. kult nagiej egzystencji,
  c. bierna dobroć nagich egzystencji
  d. jałowy moralizm.
  Zasady powyższe stanowią kręgosłup polskiego charakteru narodowego. Wyznaczają one odrębność polskiego profilu. Nim się chlubimy. Na podstawie tych zasad oceniamy inne narody i utwierdzamy się w poczuciu własnej wyższości. Uważa się te zasady za tytuł do chluby jako wykładnik „prawdziwej”, „humanistycznej” kultury, będącej przeciwieństwem „zmaterializowania”, „zatracenia” osobowości, itd. Jednostka ludzka, hodowana w takich zasadach, musi ulec daleko idącemu rozstrojowi wewnętrznemu i obniżeniu dynamiki odruchów. To znów umożliwia doznawanie cichego szczęścia statyki i odprężenia. Jednostki zużyte, zmęczone, starcze, w takiej atmosferze czują się doskonale. Ich sposób doznawania życia można więc przyjąć jako coś typowego, „narodowego”, „polskiego”. Stąd płynie duch zadowolenia i sytego spokoju, znajdujący swój wyraz w stwierdzeniu, że „uczestniczyliśmy już w wytyczaniu linii Dobra powszechnego chrześcijaństwa – i wytyczaliśmy ją odmiennie od społeczeństw Zachodu, a zupełnie dobrze.” (Feliks Koneczny, „Polskie Logos a Ethos”, Poznań 1921, t. II, s. 293).
  Zawsze więc „Dla ogółu Polaków Polska, jako wartość wspólna wszystkim, to wartość kościelno-religijna, to system obrzędowy z kastą kopłańską inteligencji. Z punktu widzenia całości Polska to nie była wspólnota czynu zbniorowego, ożywiona wolą budowy szczęśliwej doli człowieka i ogarniająca wszystkich w poczuciu wielkości historycznego zadania i radości współtworzenia. W lekceważeniu materialnej cywilizacji widzi się często wyższość duchową Polaka.” (Józef Chałasiński, „Społeczna genealogia inteligencji polskiej”, Warszawa 1946, s. 73).
  Na takim podłożu łatwo mogło się utrwalić poczucie błogostanu, ufności w przyszłość i wiara w jakieś „nieprzemijające”wartości, które się reprezentuje. Zasadniczy rewizjonizm, sięgający do samego dna, nigdy się nie mógł zrodzić; przeciwieństwa u podstaw bytu zbiorowego mogły narastać bez przeszkód.

  via Droga rewolucji kulturowej w Polsce.

  Polubienie

 13. FYM demaskuje udział Watykanu w okrągłym stole.

  „To jest tak oczywiste, jak to, że żaden Wałęsa, Reagan ani papież nic by nie pomogli, gdyby Gorbaczow nie zrobił pierestrojki.”

  Proszę się na tę wymianę zdań nie zżymać. Michnik powiedział prawdę. Tak naprawdę jest. W takim właśnie kraju obecnie żyjemy.

  via Free Your Mind – freeyourmind.salon24.pl.

  site:polis2008.pl konkordat – Google Search.

  Polubienie

 14. w koncu poszedl na swoje i teraz moze pisac ile mu sie podoba i wisiec na wlasnym SG caly tydzien, bez notorycznego jeczenia na komunistycznych trolli, czy bezczelnego poganiania administracji goscinych portali – dotyczcych najczesciej tzw.KULTU SG – ktory zaczeli traktowac jak wykupione miejsce na cmentarzu i ustawiac swoje nienaruszalne kapliczki.

  via Partizan Belgrad :: partizan.belgrad.nowy.salon24.pl.

  Polubienie

 15. FYM zmyśla swoje prywatne definicje mediów katolickich

  Ciekawa na tym tle jest (rosnąca, nie ma co kryć) rola blogosfery, która pojawiła się jako, by tak rzec, trzecia siła lub III obieg. Jeżeli głównonurtowe środki przekazu uznamy za I obieg (całkowicie niemal sterowany przez środowiska związane z „historycznym kompromisem”), media katolickie i – jak to określają specjaliści mainstreamowe – „niszowe pisemka prawicowe” jako II obieg, tj. coś w rodzaju „podziemia” (porównajmy od strony graficznej i komercyjnej choćby „niedzielę” z „Newsweekiem” czy „Przekrojem”), to blogosfera stworzyła III obieg. Zupełnie niezależnie od tych dwóch sił medialnych znalazła odbiorców, ale ponieważ wielu przedstawicieli blogosfery deklarowało swoją katolickość i antykomunizm, natychmiast stała się ona solą w oku specjalistów od sterowania mainstreamem i przedstawicieli samego mainstreamu. Powód był prosty: III siła zaczęła zagrażać I-ej.

  via Rola blogosfery w polskiej rzeczywistości medialnej.

  Ogólnie przyjęte definicje drugiego i trzeciego obiegu znacznie odbiegają od konfabulacji FYMa

  Drugi obieg – Wikipedia, wolna encyklopedia.

  Trzeci obieg – Wikipedia, wolna encyklopedia.

  Badacze Internetu twierdzą, że blogerzy stają się powoli czymś w rodzaju V władzy, a więc, że wpływ ludzi prowadzących blogi polityczne jest tak duży, że znajduje swoje konsekwencje zarówno po stronie rządzących, urzędników państwowych itd., jak i dziennikarzy oraz mediów. O ile na Zachodzie czy zwł. w USA faktycznie możemy takie zjawisko korelacji między blogerami a światem polityki i środków masowego przekazu już od welu lat zaobserwować, o tyle w Polsce nabiera ono dopiero na znaczeniu.

  via 2008020489 | Blogować nie umierać | Felietony | Ad vocem.

  The fifth power is a term, apparently created by Ignacio Ramonet, that intends a continuation of the series of three classic branches of Baron de Montesquieu’s separation of powers and the fourth power, the mass media. The term fifth power can be used to refer either to economic systems or to the Internet.

  via Fifth power – Wikipedia, the free encyclopedia.

  Polubienie

 16. Z kapowniczka Maleszki
  Ziemkiewicz trafił do układu w charakterystyczny, banalny, sztampowy sposób. Jeden raz, tak na poważnie napyskował do prezesa i od razu się okazało, że zawsze był krytykiem IVRP, bo jest z niewłaściwego środowiska i ma za mało lat. Szczęście w nieszczęściu, że tym patentem poleciał prezes. Gorzej gdyby redaktor „został „mordercą demokracji”, albo reprezentantem niemieckich koncernów medialnych, tudzież się rozwiódł nie tak jak prezes zaleca.

  Dopóki Ziemkiewicz z sobie tylko wiadomych powodów widział w prezesie drugiego Piłsudskiego i bił na oślep po „wykształceńcach”, co to geniuszu nie widzą strategu, był Ziemkiewicz i z właściwego pokolenia i właściwego środowiska.

  via Kapowniczek Maleszki :: perwersje.nowy.salon24.pl.

  Polubienie

 17. Taki na ten przykŁad Wychodźca (skąd wyszedŁ i dokąd zmierza!?!?!?) (przykŁad z brzegu) poświęca ostatnie wpisy FYM-owi, nieustannie Go „glanująć” (śpią w butach???)

  Liczy na casus Paliwody, który daŁ się sprowokować na swoją zgubę ???

  via – horpinoskopem między oczy… :: horpinoskop.nowy.salon24.pl.

  Brainwasher (also known as thought reformer or re-educator) should not be as obviously clerical as FYM is and a little bit more outspoken about concordat which gives him a privileged status above regular citizens.

  POPIERAM POLSKICH BISKUPÓW

  via Blog Joanny Senyszyn – Onet.pl Blog.

  Konkordat « Exodus z III РП.

  Polubienie

 18. Wymiana społeczeństwa na bardziej wierzące

  Nie da się jedak ukryć, że rozczarowujące okazało się też polskie społeczeństwo, które rządy ciemniaków przyjęło z zadziwiającą wprost obojętnością.

  via Największe rozczarowania 2008 r. | Blogmedia24.

  Masz racje, bez wiary w Boga trudno przejść przez ten okres rządów towarzyszy szmaciaków.

  via Największe rozczarowania 2008 r. | Blogmedia24.

  I bajdełej. Dostałem od FYM’a wizę i też nie wiem jak tam się zalogować. 🙂

  via Nie dać sie zwariować :: maryla.nowy.salon24.pl.

  powinniśmy konsekwentnie wprowadzać do debaty publicznej pseudodziennikarzy

  właściwie FYM to nie jest żaden król, tylko zwykły żul. Zaś żula należy pogonić

  via Największe rozczarowania 2008 r. | Blogmedia24.

  dziękuję za doklejenie zdjęcia. Nie wiem, jak tu u Was w edycji wkleja się fotografie 🙂 Prosiłbym o instrukcję w mailu.

  via Zdrada jako fikcja | Niepoprawni.pl.

  Polubienie

 19. XHTML: W komentarzach możesz użyć tych tagów: <a href=”” title=””> <abbr title=””> <acronym title=””> <b> <blockquote cite=””> <cite> <code> <del datetime=””> <em> <i> <q cite=””> <strike> <strong>
  :D :D :) :) :( :( :o :o
  :shock: :shock: :? :? 8) 8) :lol: :lol:
  :x :x :P :P :oops: :oops: :cry: :cry: :evil: :evil: :twisted: :twisted:
  :roll: :roll: :wink: :wink: :!: :!: :?: :?:
  :idea: :idea: :arrow: :arrow: :mrgreen: :mrgreen: :| :|

  Polubienie

 20. FYM dba dziś przede wszystkim o wysoką kulturę przekazu, wykazuje szacunek wobec odbiorcy, no i troszczy się o prawdę, bezstronność i rzetelność :mrgreen:

  via Rynek prasowy w nadchodzącym roku | Niepoprawni.pl.

  proponuję z szacunku dla Pani Anny, wycinać takich lewackich buraków jak wasia. Niech ludzie w zabłoconych gumofilcach nie wchodzą do salonu.

  Fry Your Mind

  via Polska widziana znad kuchni – 1maud.salon24.pl.

  do Free Your Mind,

  Zacny czlowieku, czy ty w poprzednim wcieleniu byłeś cenzorem?

  Zachowujesz sie jak dziecko które zamyka oczy i mysli że nie ma juz strasznej rzeczywistości… bo się ją wytnie.

  Kiedys mnie przegoniłeś ze swojego blogu… i do dziś staram sie go omijać… Bo rozumiem, nie zyczysz sobie.

  Ale żeby tak na cudzych (bo to nie tylko tu namawiasz do eksterminacji ew. oponentów) blogach… to juz przesada.

  via Polska widziana znad kuchni – 1maud.salon24.pl.

  Polubienie

 21. Klasyczny przykładzik atomizacji i fragmentacji polskiej błogosfery. FYM publikuje na Poprawczaku, a Pani Wiórkiewicz replikuje na 2 portalikach: Poprawczaku i BM24 a pomimo tego oboje interlokutorów nie potrafi trafić pod jeden z czterech wpisów 🙄 coby przedyskutować temacik. Każdy sobie rzepkę skrobie, całkiem jak niegdyś Rolex z Sadurskim. Computer illiteracy aż boli ❗ I taki analfabeta komputerowy ze słomą wystającą z gumofilców porywa się na media mainstreamu he he he

  Nic dziwnego, że kataryna zignorowała buraczane polis z nawigacją ściągniętą z ciemnogrodu Wiechowskiego.

  FrY our Mind, pt., 02/01/2009 – 23:59

  tak to jest publikować na dwóch portalach naraz. Na Niepoprawnych jest moja odpowiedź 🙂 , do której nie potrafię przylinkować

  via Rynek prasowy… czyli FYMowi do poduszki | Blogmedia24.

  aczkolwiek, aczkolwiek _ tu oczywiście mam na myśli realia nie-polskie, ponieważ my faktycznie sytuujemy się w III świecie

  via Rynek prasowy… czyli FYMowi do poduszki | Niepoprawni.pl.

  Dziś o nogach Kałukina i krokodylich łzach. Jeden obrazek.

  via Wyjście smoka | Niepoprawni.pl.

  elegancko sobie przeklejam z worda, a potem się buraczy. Nie mam cierpliwości, by tekst edytować parę razy 🙂

  Może ktoś mnie wesprze i zaznaczy cytaty pogrubieniem 🙂

  via Wyjście smoka | Niepoprawni.pl.

  Polubienie

 22. Macieju, cóż poradzić. Tam, gdzie Cię nie chcą i gdzie dają Ci to wprost do zrozumienia, nie będziesz siedział w nieskończoność.

  Czas idzie naprzód, trudno. Naprawdę chciałem to wszystko zakończyć polubownie,

  via FYM: Home sweet home.

  Podebatuj z FYMem:
  FYM: Wyniki wyszukiwania: gemba.

  Podebatuj z Gembą lub z kimkolwiek zechcesz na Usenecie:
  Gemba w Google Groups.
  Forum Szukaj – Szukaj – Gazeta.pl.
  site:polis2008.pl gemba – Google Search.

  Gdzie jest łatwiej polemizować, hę ❓
  gemba – Google Blog Search.

  Polubienie

 23. FYM broni dziś wystąpień Tadeusza Rydzyka, obecności Piotra Farfała we władzach telewizji publicznej oraz prymitywizmu wypowiedzi niektórych polityków

  Jest to ten intrygujący typ myślenia, w którym widzi się wyłącznie skutki, a za cholerę nie można dostrzec przyczyn.

  via FYM: 20 lat, a może mniej.
  Ob. wyszydzany: red. Safjan
  Tekst podpórkowy: niusłyk
  Word count: 1073

  Natomiast, co do purpuratów, to na pewno abp Gocłowski, pewnie i Życiński
  via FYM: 20 lat, a może mniej.

  Co do obchodów 4 czerwca, to odbyły się takowe przed dekadą, kiedy to w Michigan próbowano przeprowadzić kanonizację Magdalenki. W Temacie Maci :: wtemaciemaci.salon24.pl znalezione za pomocą kanonizacja św Adama – Szukaj w Google.

  Acronym FYM Farmyard Manure Free Your Mind For Your Misinformation via FYM – What does FYM stand for? Acronyms and abbreviations by the Free Online Dictionary..

  Polubienie

 24. For Your Misinformation o pseudoendeckim (bo już nawet nie endeckim, jak dowodzi RAZ) przesłaniu RM

  via FYM: Bliżej Michnika niż Rydzyka.

  modus operandi funkcjonariuszy Agory to (niezwykle wyrafinowane) dezinformowanie odbiorców

  jeśli w politologicznych komentarzach prof. A. Raźny czy dr. M. Ryby pojawiały się czasem jakieś elementy, które w dużym przybliżeniu można nazwać, „prorosyjskie”, to stanowiły one jedynie wyraz poglądów tychże komentatorów, a nie „linii RM”

  wyszydzane przez salon „toruńskie imperium” zostało zbudowane cichaczem z cegiełek stoczniowych, bez żadnych reklam, sponsoringu etc., to choćby z tego jednego względu należy się respekt wobec organizacyjnych zdolności o. Rydzyka. Nikt czegoś podobnego w Polsce po 1989 r. nie uczynił. Nikt.

  Wrzuta.pl – Butelka – Nie działa mi dekoder telewizji TRWAM.

  w jednym z neoendeckich pism przeczytałem entuzjastyczną recenzję książki Tomasza Lisa „My, Naród”, w której dobry Lis, piszący „ku pokrzepieniu Polskich serc” i dowartościowujący Polaków za to, że „mają wiele fajnych cech”, przeciwstawiany jest złemu Ziemkiewiczowi z jego obelżywym względem Narodu „Polactwem”.

  via Pusta trumna Romana Dmowskiego – Rzeczpospolita.

  Polubienie

 25. Prośby dotyczące komentów

  Free Your Mind

  Nie chcielibyśmy, by w Mieście Pana Cogito pojawiały się wypowiedzi pozbawione kultury, agresywne i/lub lewackie, wobec tego komentarze będą przechodzić przez biurko moderatora. Mamy następujące prośby dotyczące tychże komentarzy:
  1) prosimy unikać wypowiedzi obraźliwych, atakujących osoby, a nie poglądy,

  Ja sądzę, że kariera w s24 takiej gnidy jak ‚wychodźca’ stanowi osobliwe wypełnienie tej koncepcji walki z chamstwem, o której tylekroć mówił red. I. Janke w obliczu rozmaitych awantur w s24.

  via :: freeyourmind.salon24.pl.

  2) prosimy unikać wulgaryzmów i niedbałej polszczyzny,

  FYM

  wypraszam sobie sformułowania per „chłopie”. Takim tonem to … 😉 możesz wtedy gdy ja Cię podobnym zaczepię!
  Możesz normalnym tonem odpisać Marcinowi KK?
  Zadał celne pytanie a ty unik zrobiłeś!
  Ponownie mam wrażenie, że uważasz się za kogoś kto jest lepszy od swojego adwersarza i masz prawo go pouczać, całkiem jak Niesiołowski dziennikarzy?
  też dostałeś niewygodne pytanie – prawda?
  odpowiesz mu?

  via :: freeyourmind.salon24.pl.

  3) prosimy, by tekst był ciekawy, zawierający jakieś ważne uzupełnienie tego materiału, który jest opublikowany na stronie.

  Serdecznie dziękujemy PT. Odwiedzających POLIS za uprzejme dostosowanie się do tych próśb.

  P.T. (= pleno titulo)

  via Zasady pisowni i interpunkcji.

  via Prośby dotyczące komentarzy.

  Co się tak podniecacie kmiotki tą waszą starodawną, hamerykanską wolnością? To było kiedyś, a dzisiaj nie jest możliwe i już.
  via Janusz Korwin Mikke – blog oficjalny – Onet.pl Blog.
  ~yurigagarin@op.pl, 2008-01-31 02:26

  Polubienie

 26. Niestety, wpis tak jakby rozsądniejszy. Hm, nie mogę napisać, że mi się podoba, więc napiszę, że mi się nie nie podoba.

  Jest coś doprawdy upiornego w corocznym graniu Orkiestry na polskim Titaniku. Jest coś, co powoduje, że im głośniej gra ta Orkiestra, bez względu na koniunkturę polityczną i im więcej rządów pląsa do jej przygrywek, tym gorzej się czuję.

  via FYM: Titanic’s Orchestra.

  Polubienie

 27. zdjęcie FYMowi trochę przycięło :mrgreen: oraz miłość własną i widelec heh heh heh
  Czystka ideolo pod wpisem nomen omen o debacie to jest to 8)
  Mówiłem, że palant nie obroniłby swoich racji na usenecie czy jakimkolwiek innym otwartym forum. Modus operandi Azraela 🙄 Tylko klakierom wolno prawić komplementy 😆 😆 Nic dziwnego, że Rolex nie chce u niego pisać.
  A rzeczoną debatę wystarczyło skwitować Kłamczuszek z oszustem w gościnie u złodziejaszka – Publicystyka – Forum dyskusyjne | Gazeta.pl.

  via opadając na dno z Titanikiem :: freeyourmind.salon24.pl.

  widelec

  każdy twój post będzie skasowany.

  via opadając na dno z Titanikiem :: freeyourmind.salon24.pl.

  myśmy się już dawno na tym blogu rozstali i nie przewiduję tu dalszych spotkań, a w ten sposób to możesz pan sobie u siebie na blogu o mnie pisać i zapewniam klikalność olbrzymią ze strony lewactwa.

  via opadając na dno z Titanikiem :: freeyourmind.salon24.pl.

  FYM

  Klikalność ze strony bolszewi masz zapewnioną, a wpis blogowy wisi na stronie głównej a nie jest zamknięty na cztery kłódki na jakimś prywatnym forum.

  Sobie kasuj ile chcesz, bo wiesz, że propaganda to siła przewodniej siły proletariatu.

  via opadając na dno z Titanikiem :: freeyourmind.salon24.pl.

  Polubienie

  1. Ubole nawet P Aprilis nie odchodza,mysla,ze to swieto koscielne.

    Weź się Pan za jakąś robotę. Pisz Pan np. do RP albo GaPola. Na utrzymanie Pan zarobi.
   erpel

   Sleepless in Brockleen

   FYM jest już klasykiem, którego trzeba cytowac i powtarzać. Bo warto.

   Sam siebie tez czasem powtarza 🙂

   O ostatniej stronie „Żolnierza Polskiego” i rubryce „Na spocznij” pisal juz tutaj:

   http://freeyourmind.salon24.pl/40327.html

   Polubienie

  1. Ekwilibrystyka beletrystyczna azraela

   Są w polskim dziennikarstwie i publicystyce ludzie, którzy są znani i uznani dzięki pewnym schematom myślowym, dającym im stałą inwencję twórczą i możliwość wypisania się czas, nawet wtedy, kiedy nie ma tematu albo inwencji. Stanisław Michalkiewicz, jak się nic nie dzieje, i akurat nie jest w objeździe, zbierając trochę grosza, do którego jest przywiązany, zawsze może napisać o razwiedce. Rafał Ziemkiewicz z kolei ma w mózgu szufladkę, a właściwie komodę, w której leżą gotowce dotyczące Adama Michnika i “Gazety Wyborczej”. Zresztą jest to choroba wielu tak zwanych prawicowych publicystów, którzy na tle szefa “GW” mają swoiste ukąszenie heglowskie, szczególnie ci, którzy jakiś czas w koncernie “Agory” przepracowali.
   Bronisław Wildstein natomiast jest uzależniony całkowicie od spraw lustracji. To już nie jest nawet ukąszenie – to wprost obsesja…
   http://azraelk.wordpress.com/2008/10/16/lustracyjne-kregle/

   Polubienie

  1. Całe szczęście, że flagowy portal FYMka ma najwyższy 🙄 ranking kRajowy:
   http://www.polis2008.pl/ – Information from Alexa Internet:
   Alexa Traffic Rank: 2,134,598 Poland Flag Traffic Rank in PL: 64,129


   niepoprawni.pl – Information from Alexa Internet:

   Alexa Traffic Rank: 105,816 Poland Flag Traffic Rank in PL: 1,701


   blogmedia24.pl – Information from Alexa Internet:

   Alexa Traffic Rank: 617,229 Poland Flag Traffic Rank in PL: 12,563


   http://www.latte24.pl/ – Information from Alexa Internet:
   Alexa Traffic Rank: 486,656 Poland Flag Traffic Rank in PL: 12,394

    

   Polubienie

  1. Mamy następnego flogera do obsłużenia :mrgreen: ten to nawet po polskiemu nie za bardzo umie

   przez Tuchaczewsky » 13 kwi 2009 15:27

   no coz, mamy swieto, ale bedziemy mieli zalobe – w skrajnej nedzy neoleberlay zafundowaly malego grilla – ludziom z marginesu spolecznego. W jednym pokoju mieszkalo bez toalety i po 20 osob – w poniemieckiej ruinie. Grill pobudzil do politycznego odzewu najgorsza bande populizmu, ktora wylwea dzsis swoje lzy – traktujac -jak do tego moglo dojsc.

   Zycie w zadupiu psychiatrycznym , zwanym Polska staje sie coraz trudniejsze, o ile nie nieznosnie – tu nie obowiazuja zadne reguly gry – gdy na drogach, za ktore panstwo bierze pieniadze od podatnikow – w czasie swiatecznego weekendu „poleglo i ugrillowalo” sie juz po lamaniu oplatkiem ok. 300 osob, przeszlo 600 ciezko rannych – sam prezio pochylil sie nad zgrilowanymi obywatelami tego panstwa. Mozna przyjac ze wczesniej prezio nie wiedzial ze jego podwladni w Polsce przedrozbiorowej – zyja w tak skandalicznych warunkach – ta dole chce poprawic wprowadzajac kiry i najemne placzki zalobne.

   Zycie w polskiej paranoji, w sprzezcznosci z wszystkimi podstawami praw gospodarczych i praw naturalnych – w linii prostej prowadzi na zaglady tego narodu. I co najgorsze nie widac nawet iskierki nadzieji na poprawe – 60% wiejska populacja kraju zyje w sredniowiecznym zabobonie, ta niby miejska – z powodu braku jakichkowiek autorytetow i wyzanczonych rewirow – gnusnieje na poziomie najblizszego raka, czy zawalu, sepsy i syfilisu.

   via forum.michalkiewicz.pl • Zobacz temat – Szlifujmy ten diament -novum seculorum.

   w eksterminacji narodw Europy, takie kraje jak Lotwa, czy Estonia, nie powinny w

   ogole istniec, takie w sumie byly zalozenia Jalty odnosni krajow koalicji

   hitlerowskiej. To ze im Rosjanie dla jaka w ogole autonomie i zgodzili sie na

   istnienie tego panstwa, to prawdziwy cud i powod do wdziecznosci do konca zycia.

   via Za udzial i pakt z Hitlerem – Wiadomości – Forum dyskusyjne | Gazeta.pl.

   Polubienie

 28. FYM o wasylu
  2007-12-10

  Konia z rzędem jednak temu, kto potrafi wskazać trolla i podać przykład trollowania. Ja już parokrotnie miałem tu na blogu bombardowanie wyzwiskami, więc potrafię odróżnić trolla od komentatora, zadziwiające jednak było dla mnie to, że te same trolle nie tylko powracały co jakiś czas pod nowymi nickami (np. wasylzly to obecnie matrioszka25), ale i ich obecność była i jest tolerowana przez adminów, choć z czystym sumieniem można by zablokować takim osobnikom dostęp do forum po tych ekscesach, jakie urządzały. Nie będę gołosłowny – co np. robił wasylzly, gdy zacząłem u siebie kasować jego bluzgi? Zaczął wklejać do komentarza zawartość całej strony i wysyłać do mnie co parę sekund, spamując mój blog.

  via Zmiany w salonie – początek końca? – Free Your Mind: „opadając na dno z Titanikiem” – Salon24.

  Polubienie

 29. Ale kino
  FYM nie znajduje sposobu :mrgreen:
  Powiedzmy sobie szczerze – niezbyt miarodajny ten nasz boski FYM – widzi tylko zjawiska psychospołeczne zatwierdzone do widzialności przez FYMowych mocodawców.

  Jakoś zawsze się wzdragam przed powiedzeniem, że Polacy są tacy lub siacy. Wynika to z paru podstawowych względów. Po pierwsze: nie wiem, w jaki sposób można poznać, jacy Polacy są. Nie sposób tego się dowiedzieć z – powiedzmy sobie szczerze – niezbyt miarodajnych badań socjologicznych czy psychospołecznych, nie sposób też się dowiedzieć tego na gruncie własnego, dość wąskiego doświadczenia. Ilekroć zresztą ktoś pisze: Polacy są tacy a tacy, to ja mam wrażenie, że porusza się w obrębie jakiegoś stereotypu, nie zaś jakiegoś weryfikowalnego opisu rzeczywistości.

  via Folwark? – Free Your Mind: „opadając na dno z Titanikiem” – Salon24.

  Polubienie

 30. gdyby Michnik, w końcu znawca historii, stanął na czele IPN-u, to pewnie Siedlecka odetchnęłaby z ulgą.

  Zamyka się pewien proces, co można nazwać końcem odwilży. Ten scenariusz jednak od początku wpisany był w filozofię okrąglaka. Kto paktował z diabłem i kto diabłu pozwolił zostać wśród ludzi i rządzić się, jak za dawnych czasów, ten nie może dziś się dziwić, że diabeł wszedł mu na głowę i gra na nosie.

  III RP jako prawna i życiorysowa kontynuacja peerelu od początku była skazana właśnie na potiomkinowską wieś. Należy chylić czoła przed czerwonymi, że tak doskonale rozpracowali „lewicę laicką„, z którą się podzielili władzą. Gomułka już kiedyś powiedział o raz zdobytej władzy, jak pamiętasz. Trzymają się czerwoni tej władzy od 1944 r. można powiedzieć. Albo są u tej władzy bezpośrednio, albo za pomocą swoich figurantów. Jeśli zdarzają się jakieś wyjątki od tej reguły (protesty czy chwilowe zawirowania na szczytach władzy za czasów „olszewików” czy „kaczystów”), to są zwykle szybko neutralizowane.

  Przestaję wierzyć w jakiekolwiek pokojowe metody zmiany tego chorego systemu.

  Pozdr

  Pozdr

  2010-03-20 09:09

  via Pieriestrojka w IPN – Magda Figurska: „Słowa w sosie ostro-gorzkim” – Salon24.

  Znaczy się wg gagarina czarni dostali konkordat za friko i nie partycypowali w Magdalence ❓

  Polubienie

Przyłącz się do dyskusji i dodaj nowy komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s